Дата: 21.12.2023 18:59

Фото без опису🎶💙💛Українська культура — наше найцінніше національне надбання, яке ми плекаємо та прагнемо розвивати. Поки Україна тяжко бореться за свій суверенітет, ми маємо зміцнювати її дух та надихати на Перемогу. А що здатне зробити це краще, ніж українська пісня?🎶💙💛

🎼 Тому, з 20 жовтня по 22 листопада 2023 року за підтримки управління культури Сумської обласної державної адміністрації відбувся Відкритий обласний конкурс автентичного співу «Пісенне перевесло».

☝🏻Головною метою Конкурсу було:☝🏻

✅ популяризація традиційного пісенного фольклору;

✅відродження автентичної манери виконавства, регіональних співочих стилів.

❤️☝🏻Аматори Новослобідської громади також долучитись до конкурсу ☝🏻❤️

💐👏 Вітаємо наших переможців 👏💐:

💙У номінації «Малі виконавські форми», старша вікова категорія (учасники віком від 18 років)

🔷ЛАУРЕАТ ІІІ ступеня: Раїса Савостіна, Тетяна Скворцова, Ніна Колюка, солістки народного аматорського фольклорного колективу «Горюночка» Линівського сільського клубу Новослобідської сільської ради (керівник Жанна Дзекунова).

💛У номінації «Сольне виконавство», старша вікова категорія (учасники віком від 18 років)

🔶звання ЛАУРЕАТА IIІ ступеня здобула Марина Венедіктова, солістка Комунального закладу «Новослобідський сільський будинок культури» Новослобідської сільської ради.

👏❤️💐Вітаємо! Нехай ця перемога буде яскравою плямою в житті, щоб нагадувати про ті емоції, які були отримані. Бажаємо подальших успіхів у царині збереження та популяризації традиційної пісенної спадщини.👏💐❤️