В ОБЛАСТІ ЦИРКУЛЮЄ ГРИП

Дата: 04.01.2024 11:39

Фото без опису👉На Сумщині вперше від початку епідсезону зафіксували випадки захворювання на грип.

У 4- х хворих лабораторно підтверджено захворювання на грип А: в Миколаївській селищній, Ворожбянській, Охтирській, Сумській міських ОТГ.

🔍 Про це повідомив головний державний санітарний лкар Сумщини Володимир Збаражський.

" На 52 тижні року продовжилось зниження захворюваності на ГРВІ. Цей і наступний тиждень статистично не відображають реальні епідемічні тенденції, оскільки зменшення кількості звернень за медичною допомогою великою мірою обумовлене тривалим періодом зимових свят."

▶️ 330 випадків COVID-19 зареєстровано на Сумщині за 52-й тиждень, , що на 125 менше, ніж за попередній.

▶️ Госпіталізовано 83 захворілих з COVID-19, що на 4 менше ,ніж попереднього.

▶️ В реанімації перебуває 6 хворих ,серед них 1 дорослий віком від 30 до 64 та 5 віком 65 років і старше. Всі з Сумської міської ОТГ.

▶️ Зареєстровано 1 випадок смерті серед осіб з COVID-19. Це мешканець Хотінської громади, віком 55 років, не щеплений проти COVID-19 протягом останніх 12 місяців.