УВАГА: РЯТУВАЛЬНИКИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ ПРО ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

Дата: 08.01.2024 08:30

Фото без описуНаближається період, коли природа може виявитися непередбачуваною та викликати значні труднощі. Рятувальники висловлюють серйозне занепокоєння стосовно прогнозу погіршення погодних умов та закликають громадян дотримуватися необхідних заходів безпеки.

Очікувані погіршення:

• Сильний вітер. Очікується збільшення швидкості вітру, що може призвести до обриву гілок, пошкодження ліній електропередач та створення небезпечних ситуацій на вулицях.

• Значні опади. Прогнозується значна кількість опадів, включаючи дощ та сніг, що може призвести до підтоплення доріг, обвалення насипів та інших негативних наслідків.

• Температурні коливання. Очікується різке падіння температури, що може призвести до утворення ожеледиці та ускладнити умови руху на дорогах.

Рекомендації від рятувальників:

1. Будьте обережні на дорогах. Зменште швидкість руху та враховуйте дорожні умови. Використовуйте ланцюги на колесах у разі снігопаду.

2. Забезпечте необхідні запаси. Майте достатньо продуктів та предметів першої необхідності в разі можливого відсічення від зовнішнього світу.

3. Виходьте на вулицю лише у необхідних випадках. Обмежте пересування, особливо в умовах погіршення погоди.

4. Перевірте стан критих елементів будівель та дерев. Забезпечте їх фіксацію або видаліть небезпечні предмети.

5. Майте при собі засіб зв'язку. Телефонуйте лише у нагальних ситуаціях та слідкуйте за повідомленнями від рятувальних служб.

6. Дотримуйтеся інструкцій влади та рятувальників. Стежте за офіційною інформацією та дійте згідно рекомендацій.

Рятувальники закликають всіх громадян бути максимально обачними та вживати заходів безпеки для запобігання можливим негараздам внаслідок несприятливих погодних умов.