Обережно! Шахрайство!

Дата: 10.01.2024 08:03

Фото без описуЗа минулу добу зловмисники ошукали п’ятеро жителів області та незаконно заволоділи їхніми коштами на загальну суму близько 80 000 гривень.

Як повідомляли заявники правоохоронцям, на їхній мобільний телефонували невідомі, які представлялися працівниками банку. Зловмисники повідомляли потерпілим, що здійснюється ніби хакерська атака на їхні рахунки, тому необхідно назвати деяку персональну інформацію та перерахувати гроші на інший рахунок або просто просили назвати конфіденційні дані картки. Довірливі громадяни виконували всі телефонні вказівки невідомих і як наслідок втрачали власні кошти.

За даними фактами у поліції відкрили кримінальні провадження за ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство» та встановлюють осіб, які причетні до злочину.

Поліцейські вкотре радять громадянам бути уважними та обережними при спілкуванні з незнайомцями, ніколи не повідомляти їм свої конфіденційні дані, або дані банківських карток, або ж інші секретні коди.

Відділ комунікації поліції Сумської області