Що треба знати про профілактику коронавірусу, щоб не захворіти.

Дата: 10.01.2024 07:59

Фото без описуТримати дистанцію в прямому розумінні. Хоча б 1 метр між людьми, особливо якщо людина кашляє або чхає (бажано віддалитися до 3-х метрів).

Мити руки треба часто і з милом - це правда, з водою змиваються збудники. Вірус виживає тільки на руках від 5 до 10 хвилин.

Протирати спиртовими серветками руки або обробляти антисептиком для рук при знаходженні на вулиці. Це теж правда, спирт і антисептики вбивають віруси.

Не можна торкатися руками до слизових очей, носа, рота на вулиці, через які коронавірус швидко проникає в організм, а «не миті» руки сприяють зараженню.

Часто полощіть горло, мінімум 3 рази (500 мл теплої води+ 1 чайна ложка солі+ 1 чайна ложка соди, пару крапель йоду), щоб усунути або знизити вплив коронавіруса, поки він знаходиться на слизовій в горлі (перед тим, як потрапити в легені).

Профілактика коронавірусної інфекції COVID-19 це також:

Щогодини очищуйте поверхні, де працюєте і пристрої, до яких торкаєтеся, особливо на роботі

Одноразова або марлева багаторазова медична маска - треба носити і часто міняти, особливо де багато людей.

Це знижує ризик зараження. Нагадуємо коронавірус передається при кашлі, чханні, тобто повітряно-крапельним шляхом.

Яка ще профілактика коронавірусної інфекції

Кожен з нас повинен знати, що треба стежити за тим, щоб ротова порожнина і особливо горло були постійно вологими, а не сухими.

Треба робити кілька ковтків теплої води кожні 15-20 хвилин.
ЧОМУ? Коли коронавірус потрапляє в рот, питна тепла вода або інші рідини (чай, кава) вимивають його, і потрапляючи через стравохід в шлунок, вірус вб'ють КИСЛОТИ, які є в нашому шлунку.
Якщо не пити достатньо води, або пити її нерегулярно, коронавірус може проникнути у ваші дихальні шляхи і потрапити в легені.

Коронавірус гине при температурі 26-27 градусів ( поки цей факт підтверджує тільки половина дослідників)

Тому пити більше гарячої води або інших рідин.
Гарячі вода або рідини це не ліки, але це корисно для здоров'я і ефективно при всіх вірусах.

Часто і довше треба бути під сонцем.

Коронавірус досить великий за своїм розміром (діаметр  становить близько 400-500 нм), тому медична маска в принципі може його відфільтрувати.

Якщо заражена людина чхає при Вас або пройде поруч на відстані до 3 метрів, треба уповільнити крок і ця зараза просто впаде на поверхню землі, літати вона не може.

Коронавірус може залишатися і бути активним на тканині одягу протягом від 6 до 12 годин.

Звичайний наш пральний порошок повинен вбивати не тільки коронавірус, а й інші віруси.Тому зимовий одяг буде достатньо просушувати на сонці, часто провітрювати, щоб убити даний вірус.

Легше себе уберегти, ніж наражатися на небезпеку зараження.