З Днем народження, рідна Сумщино!

Дата: 10.01.2024 08:51

Фото без описуУпродовж нелегких 85 років ти пронесла до нинішніх часів багату історичну спадщину, зберегла незламний дух козацтва, унікальні культурні традиції та єдність поколінь.

✊Сучасна Сумщина, як північний форпост української держави, потужно б’ється, протистоїть ворогу, волонтерить, укріплюється, посилює захист, безпеку та боєздатність, відновлюється, відбудовується та розвивається.

♥️Справжньою гордістю нашого краю є героїчні захисники та захисниці, котрі на полі бою захищають кордони області та незалежність України.

♥️Величезним скарбом області є щирі та працьовиті люди, котрі розвивають економіку, сільське господарство, науку, забезпечують продовольчу безпеку, модернізують промисловість, зміцнюють міжнародні зв’язки, турбуються про ветеранів, разом наближаючи нашу спільну Перемогу.

🤝Щиро бажаю усім жителям Сумщини невичерпних сил та енергії, непохитної віри та наснаги, міцного здоров’я, благополуччя та добра під мирним небом України!

🇺🇦Слава Сумщині! Слава Україні!

З повагою, начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ.