15 січня розпочнеться реєстрація для участі у сертифікації учителів 2024 року

Дата: 12.01.2024 08:42

Фото без опису📎 Установлено граничну кількість педагогічних працівників Сумської області для реєстрації: 36 учителів початкових класів, 27 вчителів математики (що викладають у 5-6 класах), 27 вчителів української мови і літератури (що викладають у 5-6 класах), 14 учителів навчальних предметів громадянської та історичної освітньої галузі та/або освітньої галузі «Суспільствознавство».

Якщо до 25 січня реєстрацію не буде припинено достроково у зв’язку з вичерпанням квот в областях, то до 30 січня подати свої кандидатури зможуть усі, хто не зміг те зробити раніше.

✅ Після успішної реєстрації учасники будуть допущені до першого етапу сертифікації – незалежного тестування, яке проводить УЦОЯО. Наступні два етапи – самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності та вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації – організовує Державна служба якості освіти України.

Додатково: Метою сертифікації є виявлення та стимулювання педагогічних працівників з високим рівнем професійної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

➡️ За матеріалами управління Державної служби якості освіти у Сумській області