Як отримати статус УБД добровольцям.

Дата: 12.01.2024 15:06

Фото без опису🖇️Статус УБД можуть отримати добровольці, які захищали Україну в період від 24 лютого до 25 березня 2022 року і брали участь у бойових діях як самостійно, так і у складі добровольчого формування у взаємодії із ЗСУ, МВС, ДПСУ, СБУ тощо.

🗂️Для надання статусу УБД добровольцю треба подати до міжвідомчої комісії, утвореної Мінветеранів, довідку, видану командиром військової частини, у взаємодії з якою боєць сам або у складі добровольчого формування захищав державу (довідка згідно з додатком 6 до Постанови Уряду від 20.08.2014 №413).

❕Якщо такої довідки немає, то треба подати нотаріально завірені свідчення про період безпосередньої участі у бойових діях. Їх мають надати троє або більше свідків серед військовослужбовців, які вже отримали УБД. Одним зі свідків має бути командир підрозділу добровольця.

➡️ https://t.me/uriad24/5817