Дата: 17.01.2024 10:15

Фото без опису💙💛🇺🇦Педагогічні працівники ЦДЮТ Новослобідської сільської ради висловлюють слова щирої вдячності Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) 🇺🇳 за надану гуманітарну допомогу 📦📦📦 - підтримку та подарунки, які надали нашим гуртківцям. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди🙏. Дуже приємно працювати з людьми, які вболівають за якість життя тих, хто потребує допомоги, за те що не стоїте осторонь проблем дітей🤝🤝🤝! Завдяки вам, ми, педагогічні працівники, зможемо подарувати дітям незабутні враження та підтримку у розвитку їхніх талантів🌈☝️. Канцелярське приладдя🎨✏️✏️✏️✂️, спортивний інвентар⚽🏐🏀, ляльковий театр🐕🐏🐅🐎, іграшки для розвитку логіки та критичного мислення тощо стануть важливою ланкою у створенні надихаючого середовища для наших дітей.

Така підтримка вкрай важлива для дітлахів та батьків👍👍👍! Щиро вдячні нашим міжнародним партнерам та сподіваємося на подальшу співпрацю заради майбутнього України!💙💛🇺🇦🇺🇦