ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ НОВОСЛОБІДСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 17.01.2024 10:33

Фото без опису👉Доводимо до Вашого відома, що протягом 2023 року нашою амбулаторією проводилась оплата при направленні пацієнтів сімейними лікарями за лабораторні дослідження (сдачу аналізів) та за проходження лікарсько-консультативної комісії до Путивльської лікарні. При цьому були укладені договори на проведення даних послуг відповідно між КНП Новослобідської сільської ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» та КНП «Путивльською міською лікарнею» Путивльської міської ради.

👉 У 2023 році за лабораторні дослідження (на які були направлені пацієнти нашої амбулаторії ) та за проходження лікарсько-консультативної комісії нашими пацієнтами, відповідна оплата за всі ці послуги була здійснена в повному обсязі КНП Новослобідської сільської ради "АЗПСМ"!

👉Але з 01.01.2024 року Путивльська лікарня відмовилась надавати такі послуги і звернулася до нашої амбулаторії з відповідними листами щодо розірвання договорів.

❗Проте зазначаємо, що з 01.01.2024 року забір та проведення клінічних аналізів наших пацієнтів будуть проводитись медичними працівниками нашої амбулаторії❗

👉В наявності маємо все лабораторне обладнання та витратні матеріали.

👉Одночасно повідомляємо, що відносно висновків лікарсько - консультативної комісії наш заклад охорони здоров’я буде співпрацювати з Буринською міською лікарнею!

У разі виникнення додаткових питань, звертайтесь будь ласка до своїх медичних працівників!💛💙