ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ

Дата: 22.01.2024 07:50

Фото без опису✅Новослобідська громада продовжує надавати допомогу нашим Захисникам.

🔷За ініціативи, допомоги та активної підтримки голови Новослобідської громади Ольги Гаркавенко не припиняється надання допомоги нашим військовим. Сьогодні відправлено 2 посилки загальною вагою більше 30 кг на Харківський напрямок. Надворі зима, потреби не зменшуються. Допомога вже прямує туди, де її потребують і чекають. Цього разу потреба хлопців була наступна: шкарпетки махрові, в'язані, устілки, шарфи, футболки, термобілизна, труси, упаковки нашого "Горюнського борщу" швидкого приготування, печиво, вафлі, вологі серветки, трав'яний збір, грілки, горішки, антисептики, аптечка індивідуальна, антибіотики, противірусні, протигрипозні, ліки для зниження тиску (бо зараз дуже багато контузій), протигрибкові мазі, парацетамол, ібупрофен, пластирі і, звісно, окопні свічки. У кожну посилку вкладено по краплинці турботи, піклування, добра і любові🫶.

Щиро дякуємо всім, хто допомагає🤝🤝🤝. Українці - нація сильних, мужніх, незламних, добрих, чуйних людей✊🤝. Усі мешканці і працівники Новослобідської громади на чолі з головою Ольгою Гаркавенко об'єдналися, згуртувалися і допомагають нашим Захисникам і Захисницям🇺🇦! Янгола- Охоронця 😇кожному Захиснику!Слава ЗСУ! 💙💛💙💛Слава українським Героям!💙💛 Крокуємо до перемоги разом!🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦