В Україні зростає кількість випадків отруєння людей чадним газом і продуктами горіння.

Дата: 22.01.2024 08:08

За даними екстреної медичної служби починаючи з 1 грудня 2023 по 15 січня 2024 року зафіксовано 103 випадки отруєння чадним газом, 9 людей - загинули.

До таких трагедій часто призводять пожежі, спричинені порушенням правил облаштування й експлуатації печей та обігрівачів. Лише за грудень 2023 року зафіксовано близько 650 випадків подібних займань, що становить 20% від загальної кількості пожеж.

ДСНС України спільно з Міністерство охорони здоров'я України нагадують про ризики, які може спричинити використання такого обладнання та як діяти і допомогти постраждалим в разі отруєння чадним газом. 👇

📍 Деталі: http://surl.li/pmpxt