Наша Єдність Наша Зброя

Дата: 21.01.2024 16:41

Фото без опису

📌Щороку 22 січня українці всього світу відзначають День Соборності та Свободи України, вшановуючи світлу пам’ять про українських патріотів, що протягом віків боролися за свободу та соборність Української держави.🇺🇦

🇺🇦У січні 1918 року була проголошена Українська Народна Республіка, а на територіях, що входили до Австро-Угорської імперії, була заснована Західноукраїнська Народна Республіка. У грудні 1918 року лідери обох держав в українському місті Фастові підписали акт об’єднання українських земель.

🇺🇦22 січня 1919 року цей договір, що увійшов у історію як «Акт злуки», був обнародуваний у Києві на Софійській площі.

🇺🇦Це державне свято символізує єдність всіх українських земель. І хоча державі тоді не вдалося зберегти цілісність та незалежність, акт злуки став реальним втіленням вікової мрії українців про свою суверенну державу.

🇺🇦Цього року відзначають День Соборності під гаслом ,,Наша Єдність Наша Зброя."

🇺🇦День Соборності України — свято, яке має особливе історичне значення.

Слово «соборність» включає в себе єдність і згуртованість.

💙💛Тож вивчаймо власну історію і цінуймо цілісність землі рідної і народу.

📚З метою належного відзначення Дня Соборності України, забезпечення національної єдності та громадянської злагоди, виховання у громадян патріотизму та гордості за героїчне минуле та сьогодення Українського народу, до знаменної події в бібліотеках-філіях комунального закладу ,,Новослобідська публічна бібліотека" оформлено книжкові виставки ,,Моя Україна Соборна держава ".

Запрошуємо до бібліотеки!