Правоохоронці Сумщини вкотре нагадують громадянам про поширені шахрайські схеми

Дата: 25.01.2024 07:51

Фото без описуЗа минулу добу зловмисники ошукали 9 жителів області та заволоділи їхніми коштами на загальну суму майже 81 000 гривень. За всіма фактами у поліції розпочали кримінальні провадження.

До Сумського районного управління поліції 66-річна сумчанка та повідомила, що з її банківської картки зникли кошти.

Зі слів потерпілої, в одній із соціальних мереж знайшла оголошення щодо надання матеріальної допомоги "єДопомога". Перейшовши за посиланням заявниця ввела номер свого мобільного телефон та пароль від банківського додатку. Згодом жінка виявила, що з її рахунку зникли кошти у сумі 17 500 гривень.

Поліція закликає прислухатися до порад та не вводити секретні дані банківських рахунків на невідомих платформах, не довіряти незнайомцям та завжди перевіряти інформацію.

Відділ комунікації поліції Сумської області