Долучайся до штурмової бригади «Лють»

Дата: 29.01.2024 08:21

🇺🇦Створимо історію разом! Долучайся до штурмової бригади «Лють»

🔹Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України – це воєнізований підрозділ нового зразка. Основні завдання – відсіч та стримування збройної агресії, проведення штурмових дій, знешкодження незаконних збройних формувань ворога, диверсійно-розвідувальних груп та аеророзвідка.

🔸Запрошуємо до лав штурмової бригади вмотивованих, рішучих та патріотично налаштованих людей. Після спеціального відбору, на кандидатів чекає високоякісна підготовка.

👉Про умови набору можна отримати інформацію у працівників сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Сумській області за номером телефону: (095) 190 10 88 або подати заявки он-лайн за посиланням https://nabir.np.gov.ua/.

🔥Час повертати своє настав. Звільнятимемо разом наші землі від окупантів!