Унаслідок надмірного фізичного й психічного навантаження виникає втома, боротися з якою можна лише за допомогою відпочинку.

Дата: 29.01.2024 08:21

Фото без описуНаша працездатність падає, якщо ми дуже часто й інтенсивно працюємо або просто емоційно виснажені, не даємо собі часу на перепочинок. Тож тримайте поради, як побороти втому:

1. Насамперед розподіляйте час роботи й відпочинку, пріоритетизуйте свої завдання.

2. Подбайте про якісний сон. Для дорослих тривалість сну має сягати щонайменше 7 годин, для дітей 6-12 років — 9-12 годин, 13-8 років — 8-10 годин.

3. Пам’ятайте, що від правильного та повноцінного харчування залежить ваша працездатність, розумовий та фізичний стан. Правильно сформувати вашу тарілку допоможе сервіс "ПроЗдорове" за посиланням: http://www.prozdorove.com.ua/ration.

4. Регулярна рухова активність має стати складовою вашого життя.

5. Намагайтеся зберігати оптимізм, вибудовуйте доброзичливі взаємини з колегами й рідними.

6. Не забувайте про саморозвиток, хобі.

Центр громадського здоров'я