Дата: 06.02.2024 07:58

Фото без опису👨‍💻👩‍💻З кожним роком все більше українських дітей користується Інтернетом у повсякденному житті. Можливість підключитися до мережі не тільки через ПК, але й за допомогою мобільних телефонів сприяє цій тенденції. Інтернет надає дітям та молоді неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. Проте, оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної.

💁‍♀️У зв’язку із цим виникає проблема забезпечення безпеки дітей в інтернеті.

А хто їм може в цьому допомогти, якщо не батьки?

🤳До міжнародного дня безпечного інтернету 5 лютого практичним психологом та фахівцем соціальної роботи КЗ «Центр з надання соціальних послуг» Новослобідської сільської ради , була організована інформаційно-просвітницька зустріч з багатодітними родинами,та прийомними сім’ями . Метою зустрічі було ознайомлення батьків з небезпеками та перевагами, які можуть чекати на дітей при користуванні Інтернетом.