Педагогічний онлайн-флешмоб «Золоте зерно освіти-2024»

Дата: 06.02.2024 14:22

Фото без описуМи не вчимося з досвіду… Ми вчимося, розмірковуючи над досвідом. Джон Дьюї

Сьогодні ми даємо старт педагогічному онлайн-флешмобу «Золоте зерно освіти – 2024». Протягом місяця до уваги широкому загалу буде представлено презентацію досвіду роботи творчих педагогів, що працюють в закладах освіти Новолсобідської сільської ради.

Відкриває наш онлайн-флешмоб Азаренко Тетяна Петрівна, учитель англійської мови Мазівської гімназії. Тетяна Петрівна багато уваги приділяє розвитку творчих здібностей учнів. Для чого на своїх уроках англійської мови використовує можливості цифрових інструментів та Інтернету. На її уроках (онлайн чи офлайн) наколи не буває нудно. Діти із задоволенням працюють із відео та аудіо записами, розучують вірші та пісні, готують виступи. і все англійською мовою.

Із презентацією досвіду роботи Азаренко Т.П. можна ознайомитися на посиланням: https://drive.google.com/.../1yiaX3TzSQcIkqxszMPS.../view...