Дата: 06.02.2024 14:39

Фото без опису📢 Головне управління ДПС у Сумській області інформує, що станом на 1 лютого 2024 року в Сумській області 199 жителів подали декларації про майновий стан і доходи громадян за 2023 рік.

Найпоширенішими типами задекларованих доходів стали:

✔ спадщина: 113 декларацій

✔ продаж сільськогосподарської продукції: 2 декларації

✔ іноземні доходи: 5 декларацій

✔ здача в найм нерухомого майна: 22 декларації

✔ продаж рухомого і нерухомого майна: 26 декларацій

✔ інші доходи: 31 декларація

✍ Загалом задекларовано до сплати 17,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) та 1,8 млн грн військового збору.

✍ 6 декларацій подали громадяни, доходи яких перевищували 1 млн гривень. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 93,5 млн гривень. З цих доходів до сплати задекларовано 15,7 млн гривень ПДФО та 1,3 млн гривень військового збору.

✍ Станом на 1 лютого 2024 року до бюджету вже надійшло 9,4 млн гривень ПДФО та 0,2 млн гривень військового збору з поданих декларацій.

Управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Сумській області продовжує роботу щодо організації та проведення деклараційної кампанії 2024 року.

Важливо пам'ятати:

✅ крайній термін подання декларації про майновий стан і доходи громадян за 2023 рік – 30 квітня 2024 року;

✅ декларації можна подати в електронній формі через Електронний кабінет платника податків або особисто до податкової інспекції;

✅ за несвоєчасне подання декларації передбачена штрафна санкція.

Детальну інформацію про декларування доходів можна отримати на веб-сайті Державної податкової служби України: 👉 https://tax.gov.ua/