Сьогодні Всесвітній день читання вголос (World Read Aloud Day).

Дата: 07.02.2024 16:31

Фото без опису👉День започаткований міжнародним освітнім проєктом LitWorld і відзначається з 2009 р. в першу середу лютого у 173 країнах світу.

ℹЧитання – отримання нового знання, розширення словникового запасу, розвиток аналітичних здібностей, покращення зосередженності, зняття або зниження стресу, поліпшення концентрації та пам’яті, стимулювання розумового розвитку, пізнання світу, гарно і весело проведений час.

❗Читання вголос – річ надзвичайно корисна.

Читання вголос👇

🔸стимулює розвиток мозку,

🔸наповнює словниковий запас,

🔸розвиває увагу та уяву,

🔸залучає візуальне та слухове сприйняття,

🔸покращує моторну активність (рухи губами).

❗Під час читання вголос з'являється ефект автореференції – схильність людини краще запам’ятовувати інформацію.

👉Свято спрямоване на те, щоб спонукати молоде покоління до читання книжки вголос разом із другом або друзями, обговорювати зміст твору, ділитися враженнями та думками стосовно прочитаного.

❗Сьогодні в комунальному закладі "Новослобідська публічна бібліотека" та її філіїях читачі обирали книжку на свій смак, і просто читали вголос. 🤗

❗Запрошуємо всіх бажаючих завітати до бібліотеки , обрати книгу і читати насолоджуючись улюбленими творами!