ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ДЕРУСИФІКАЦІЇ ТА ПОЗБАВЛЕННЯ НАСЛІДКІВ КОЛОНІАЛЬНОГО МИНУЛОГО

Дата: 12.02.2024 09:14

Фото без описуВ його роботі разом із старостами сіл, начальником відділу розвитку старостинських округів та начальником відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи взяла участь і сільський голова Ольга ГАРКАВЕНКО.

За результатами проведених громадських обговорень, враховуючи висновки Національної комісії зі стандартів державної мови (далі – Комісія) від 22.06.2023 №230, дійшли спільного рішення та вирішили, що в громаді підлягає перейменованню населений пункт – село Юр’єве на «Юрієве». По іншим населеним пунктам, а це село Червоне Озеро та село Бунякине, враховуючи громадську думку було вирішено звернутись до Комісії для обґрунтування доцільності збереження існуючих назв.