На Сумщині поліція встановлює зловмисників, які ошукали довірливих громадян

Дата: 12.02.2024 07:41

На Сумщині поліція встановлює зловмисників, які ошукали довірливих громадян

Тільки за останню добу невідомі шахраї збагатилися за рахунок потерпілих майже на 102 тисячі гривень. Жертвами злочинців стали мешканці Сумського, Охтирського та Конотопського районів.

Незважаючи на регулярне інформування поліцією громадян про шахрайства, які вчиняються злочинцями стосовно людей різного віку - громадяни продовжують потрапляти в їхні пастки та втрачати власні заощадження.

Так вчора до поліції звертались громадяни та повідомляли, що їм з незнайомого номера телефонували невідомі, які називалися працівниками банків та говорили, що на їхні банківські картки здійснюється хакерська атака. Щоб вберегти гроші потрібно було назвати конфіденційну інформацію. Довірливі жителі області розголошували персональні дані і як наслідок втрачали кошти.

Деяким потерпілим надходили повідомлення в мережі Інтернет від нібито знайомих, які просили в борг. Бажаючи допомогти громадяни перераховували гроші, а вже згодом дізнавались, що облікові записи знайомих зламували шахраї.

За кожним фактом слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» та проводять всі необхідні заходи, із метою встановлення та затримання злочинців.

Шановні громадяни! Поліція радить з обережністю ставитися до невідомих телефонних співрозмовників та застерігає, нікому, ніколи, ні за яких обставин не повідомляти номер своєї банківської картки, пін код, цифри на звороті, іншу інформацію.

Відділ комунікації поліції Сумської області