НЕ ЗАЙМАЙТЕСЬ САМОЛІКУВАННЯМ

Дата: 16.02.2024 07:44

Фото без опису🙌 Ми постійно працюємо над тим, щоб медичні послуги для населення були не тільки якісними, але й доступними.

Для цього створена програма медичних гарантій, яка гарантує кожному безоплатне обслуговування у лікарнях, які мають договори з НСЗУ Національна служба здоров'я України, певні лікарські засоби та медичні вироби та, зокрема, низку безоплатних лабораторних аналізів.

У 2023 році лікарі виписали понад 36,6 млн е-направлень на такі аналізи, і ми раді, що українці отримали цю послугу.

Однак не треба забувати, що аналізи потрібні для діагностики та визначення схеми лікування.

Якщо пацієнт не лікується в стаціонарі, головна умова для безоплатних аналізів – це направлення лікаря. І виключно за умови, що це потрібно для встановлення діагнозу або призначення лікування.

❗ Ще раз підкреслюємо: не займайтесь самолікуванням, дозвольте лікарям подбати про ваше здоровʼя!💛💙