17 лютого – День спонтанного прояву доброти.

Дата: 18.02.2024 08:44

Фото без опису

Спонтанний прояв доброти – це коли щире бажання зробити добро виникає раптово, виключно з добрих намірів, є безкорисливим і не потребує вдячності.

💙💛Сьогодні хочу висловити від себе особисто і від побратимів бригади, в якій проходжу службу, вдячність голові Новослобідська сільська рада Ольга Гаркавенко , яка з початку повномасштабної війни незважаючи на небезпеку і труднощі не стоїть осторонь, а допомагає, ризикуючи своїм життям.

Дякую Вам, пані Ольго за девайс для одного з нашого підрозділу. Посилочка прийшла напередодні Вашого Дня народження! Вітання Вам, сил та здоров'я!

🤝🙏P.S. Всім небайдужим прохання долучитися!! Потрібні планшети та смартфони, які підтримують ПЗ "Кропива "

👉«Кропива» — це наше власне програмне забезпечення розроблене для планування, розрахунків та орієнтування. Нині його використовують тисячі захисників по всій Україні. Багато з них кажуть, що їх вже не було б, якби в їх планшетах не було «Кропиви».