Ситуація на прикордонні станом на 21:00 19.02.2024

Дата: 19.02.2024 22:36

Протягом дня росіяни здійснили 54 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 252 вибухів з мінометів, артилерії, РСЗВ та АГС. Обстрілів зазнали Хотінська, Юнаківська, Білопільська, Краснопільська, Великописарівська, Новослобідська, Шалигинська, Есманьська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська громади.

Краснопільська громада: з території рф здійснено артилерійські обстріли (2вибухи) та мінометні обстріли (16 вибухів).

Хотінська громада: з ворожого БпЛА відбулося скидання двох вибухових пристроїв ВОГ (2 вибухи), артобстріл (2 вибухи) та мінометний обстріл (3 вибухи).

Великописарівська громада: зафіксовано обстріли з мінометів (33 вибухи), гранатометів (34 вибухи) та скидання з БпЛА 3-х снарядів типу ВОГ (3 вибухи),

Білопільська громада: ворог бив з артилерії (27 вибухів), гранатомету (СПГ) (3 вибухи), мінометів (8 вибухів). Також відбулася атака ворожого FPV-дрона (1 вибух), обстріл з БМП (15 вибухів) і танку (16 вибухів).

Зноб-Новгородська громада: здійснено артилерійські обстріли (13 вибухів) та мінометний обстріл (28 вибухів).

Шалигинська громада: з ворожого БпЛА (коптерного типу) росіяни скинули 2 гранати (Ф-1). Також були артобстріли (35 вибухи).

Есманьська громада: 8 мін скинув ворог на територію громади. Крім того, з літака здійснено пуск 6 ракет ( орієнтовно НУРС) та артобстріл (6 вибухів).

Новослобідська громада: з території рф зафіксовано мінометні обстріли (22 вибухів). Внаслідок обстрілу попередньо отримали поранення 4 цивільні особи, яких госпіталізовано до лікувального закладу. Крім того, відбулася атака ворожого FPV-дрона.

Юнаківська громада: 6 мін скинули росіяни на територію громади.

Середино-Будська громада: був мінометний обстріл (18 вибухів).

За інформаціею сумської обласної військовї адміністрації: https://www.facebook.com