Сьогодні, 20 лютого, починаючі з 04.00 години ранку, російські терористи почали обстріл мирного населення громади з початку дронами, а потім з артилерії.
Дата: 20.02.2024 09:34
Кількість переглядів: 33
Сьогодні, 20 лютого, починаючі з 04.00 години ранку, російські терористи почали обстріл мирного населення громади з початку дронами, а потім з артилерії.
Дрон з вибухівкою влучив в житловий будинок, в якому знаходились п'ять мирних мешканців села. Внаслідок влучання будинок був зруйнований і сталася пожежа.
На даний час проводиться розбір завалів і тривають пошукові роботи.
Російські терористи вчинили ще один злочин проти мирного населення Сумщини.
Висловлюємо співчуття рідним та близьким загиблих.
Бережіть себе та своїх близьких та рідних.
За інформаціею сумської обласної військовї адміністрації: https://www.facebook.com