У Новослобідській громаді оголошено 2-денну жалобу за загиблими мирними мешканцями

Дата: 22.02.2024 08:36

Фото без описуЗгідно з розпорядженням голови Новослобідської сільської ради №28/02-04 від 20.02.2024 р. 21 та 22 лютого оголошено Днями жалоби на території Новослобідської громади за жертвами удару ворога, який забрав життя 5 людей. Це непоправна втрата для всієї громади. На знак скорботи за загиблими у с. Нова Слобода на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, установах, організаціях незалежно від форми власності приспущено Державні Прапори. У ці дні обмежуються проведення розважально-концерних заходів та території громади, забороняється звучання розважальної музики у закладах освіти, культури, торгівлі.

Схилимо голови перед світлою пам’яттю безневинно загиблих мирних українців🕯️🕯️🕯️:

🕯️Єфросинії Іванівни Новікової (1932 р.н.),

🕯️ Людмили Василівни Биваліної (1962 р.н.),

🕯️Олексія Олександровича Биваліна (1984 р.н.),

🕯️ Сергія Олександровича Биваліна (1985 р.н.),

🕯️ Галини Михайлівни Радченко (09.10.1954 р.н.).

💔Приносимо щирі співчуття родинам та близьким загиблих. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи😥😥😥.

Біль… 😔Горе… 😥Розпач…😢Ніколи не пробачимо ворогу цей злочин! Світла пам’ять тим, хто відійшов у вічність🕯️🕯️