Сьогодні ми переживаємо вже 731 день війни.

Дата: 24.02.2024 10:30

Фото без опису💙💛 24 лютого 2022 року, близько 5 години ранку, росія розпочала війну з Україною.

🥺😢Війна – це найгірше, що може бути серед людей, бо вона забирає найцінніше – життя, війна вбиває, руйнує, приносить горе і сльози.

✊🏻💔2 рік широкомасштабної агресії московіі проти України був періодом кривавих бойових дій, знищення мирних населених пунктів, загибелі багатьох людей і масштабних руйнувань у результаті атак армії московіі.

👊Попри всі атаки московіі, обстріли та провокації, Україна продовжує боротись за своє існування та захищати свою землю!✊🏻

☝️💙💛Сьогодні по закладам культури Новослобідської сільської ради оформлені тематичні фотовиставки, пройшли години- пам'яті "Моя Україна - Героїв Країна", "Це забути неможливо". Відбувся мітинг до другої річниці початку визволення українських земель від рашистських загарбників "Два роки незламності вистояли ми! " , під час якого всі поділились своїми спогадами, як все починалося два роки назад, організований куточок "Небесний легіон", покладені квіти могил та меморіальних дощок загиблим героям Новослобідьскої громади, до пам'ятного знаку "Нескореності" та до меморіального знаку пам'яті, присвяченого борцям за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, які захищали нашу Батьківщину в різні часи.

💙💛Мужність і стійкість українців, воїнів яких згуртувала війна, вразили весь світ!

Хочемо подякувати всім воїнам, волонтерам за мужність та героїзм під час захисту України від московського фашизму!

🙏Вічна пам’ять всім воїнам які віддали за Україну найдорожче, це своє життя!

🇺🇦Боротьба триває!

🇺🇦Ми обов’язково переможемо московське зло!

🇺🇦Все буде Україна!