Ситуація на прикордонні станом на 21:00 24.02.2024

Дата: 24.02.2024 22:05

Протягом дня росіяни здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Білопільська, Краснопільська, Миропільська, Великописарівська, Новослобідська громади.

Краснопільська громада: ворог бив з міномету (8 вибухів) та артилерії (4 вибухи).

Великописарівська громада: з території рф здійснено мінометні обстріли (26 вибухів).

Білопільська громада: зафіксовано обстріли з АГС (109 вибухів), з міномету (32 вибухи), артилерії (4 вибухи) та удар двома FPV-дронами.

Миропільська громада: росіяни вдарили з РСЗВ (3 вибухи).

Хотінська громада: 4 міни скинув ворог на територію громади.

Новослобідська громада: здійснено артилерійський обстріл (5 вибухів).

За інформаціею сумської обласної військовї адміністрації: https://www.facebook.com