Ситуація на прикордонні станом на 21:00 25.02.2024

Дата: 25.02.2024 21:27

Протягом дня росіяни здійснили 32 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 182 вибухи. Обстрілів зазнали Хотінська, Юнаківська, Миропільська, Білопільська, Краснопільська, Великописарівська, Шалигинська громади.

Білопільська громада: з території рф ворог бив з мінометів (50 вибухів), артилерії (2 вибухи) та АГС (10 вибухів).

Краснопільська громада: здійснено обстріл FPV-дроном (1 вибух), артилерійські обстріли (17 вибухів), обстріл з мінометів (12 вибухів).

Великописарівська громада: зафіксовано обстріл з АГС (5 вибухів) та мінометів (34 вибухи).

Шалигинська громада: росіяни вдарили з артилерії (7 вибухів) та мінометів (1 вибух).

Хотінська громада: з території рф здійснено мінометний обстріл (3 вибухи), артобстріли (6 вибухів) та атака 2-х ворожих FPV-дронів.

Юнаківська громада: зафіксовано 6 вибухів з міномету та 16 вибухів з артилерії.

Миропільська громада: 10 мін скинув ворог на територію громади.

За інформаціею сумської обласної військовї адміністрації: https://www.facebook.com