Ситуація на прикордонні станом на 21:00 27.02.2024

Дата: 27.02.2024 21:47

Протягом дня росіяни здійснили 59 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 296 вибухів. Обстрілів зазнали Юнаківська, Хотінська, Миропільська, Білопільська, Краснопільська, Великописарівська, Новослобідська, Шалигинська, Есманьська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська, Свеська, Дружбівська громади.

Хотінська громада: здійснено обстріли з міномету (19 вибухів) та артобстріли (14 вибухів). Внаслідок артобстрілу (САУ) загинуло 2 та отримали поранення 6 співробітників Нацполіції.

Юнаківська громада: ворог бив з артилерії (2 вибухи), мінометів (12 вибухів), відбулися також атака FPV-дрону (1 вибух) та скидання боєприпасу ВОГ з БПЛА (2 вибухи). Крім того, був авіаудар КАБ (4 вибухи).

Краснопільська громада: зафіксовано мінометні обстріли (11 вибухів), артобстріли (15 вибухів), пуск НАР з гелікоптера (10 ракет), атаку FPV-дронів (2 вибухи) та удар боєприпасом типу «Ланцет»(1 вибух).

Великописарівська громада: 39 мін скинули росіяни на територію громади.

Середино-Будська громада: здійснено удари FPV-дроном (2 вибухи), мінометні обстріли (30 вибухів), обстріл з РСЗВ (24 вибухи). Внаслідок мінометного обстрілу поранені двоє місцевих жителів. Крім того, в обстріл зі ствольної артилерії (2 вибухи).

Дружбівська громада: зафіксовано пуск НАР з реактивного літака (7 ракет).

Зноб-Новгородська громада: був пуск НАР з літака (4 вибухи), мінометний обстріл (4 вибухи) та обстріл зі ствольної артилерії (10 вибухів).

Есманьська громада: ворог здійснив обстріли з кулемету та пуск КАБ з літака (2 вибухи).

Білопільська громада: зафіксовано удар FPV-дронів (4 вибухи), мінометний обстріл (2 вибухи), обстріл зі ствольної артилерії (4 вибухи) та з РСЗВ (8 вибухів).

Свеська громада: відбувся пуск НАР з літака (10 вибухів).

Шалигинська громада: росіяни вдарили зі ствольної артилерії (29 вибухів) та міномету (5 вибухів).

Новослобідська громада: ворог бив з РСЗВ (6 вибухів), ствольної артилерії (4 вибухи), мінометів (1 вибух).

Миропільська громада: зафіксовано артилерійський обстріл (6 вибухів).

За інформаціею сумської обласної військовї адміністрації: https://www.facebook.com