💙💛Плетіння маскувальних сіток"💙💛

Дата: 01.03.2024 10:46

Фото без опису✅ У Новослобідській громаді плетіння маскувальних сіток не припиняється. Зима минає, але потреба в сітках залишається. Змінився тільки колір: з білого на темний. Працівники Мачулищанського сільського клубу нашої Новослобідської громади та небайдужі мешканці сплели більше 100 метрів квадратних сіток темного кольору у рекордно короткий термін. У кожне сплетіння вкладено турботу, піклування, любов і повагу до наших Захисників і Захисниць. Вже сьогодні 1 сітка попрямувала за призначенням на Донецький напрямок, туди, де чекають.

🤝Щира подяка нашим постійним благодійникам з ПП "Карла Маркса 2" за надану основу для плетіння сіток.

🤝Щира подяка всім, хто поділився тканиною для виготовлення сіток.

🤝Щира подяка, кожному, хто долучився до плетіння. Рекордсменами по швидкості плетіння є працівники культури і небайдужі мешканці Мачулищ. Нехай ваше добро повертається до вас сторицею.

✊ Гарний результат злагодженої робота заради великої мети🫶, заради ПЕРЕМОГИ 🇺🇦🇺🇦🇺🇦!