Шановні споживачі електроенергії! Від сьогодні, 28 лютого , і до 3 березня - період передачі показів приладу обліку електричної енергії.

Дата: 28.02.2024 15:02

Фото без опису☝️Нагадаємо, це треба робити щомісяця в два останні та три перші календарні дні.

☑️Передавайте покази через наші онлайн-сервіси:

• особистий кабінет споживача електроенергії "E-Svitlo": https://sm.e-svitlo.com.ua • чат-боти АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" у Viber, Telegram.

☑️Надсилайте дані електролічильників за допомогою Facebook Messenger.

☑️Відскануйте відповідний QR-код на сайті АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" та відправте повідомлення за допомогою додатка Facebook Messenger у наступному форматі: NNNNNNNNN*XXXXXX, де NNNNNNNNN – номер особового рахунку; XXXXXX – покази лічильника на момент відправки повідомлення (кількість цифр залежить від типу вашого лічильника).

☑️ Для передачі показів лічильників електроенергії також телефонуйте до кол-центру Товариства: (0542) 659-659, 0800-300-247. Просимо, за можливості, передавати покази в автоматичному режимі, використовуючи меню самообслуговування.

➡️Більше про способи передачі даних приладу обліку – читайте за посиланням на сайті АТ

"СУМИОБЛЕНЕРГО": https://www.soe.com.ua/component/content/article?id=582

📎Якщо Ви не повідомите дані електролічильника у вказаний період, фактичний обсяг розподілу та споживання електричної енергії за місяць буде визначено розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання.

👌Передача показів лічильника допоможе раціонально сформувати рахунок постачальникам електроенергії, а Вам - оплатити лише ті кіловати, які Ви використали.