Дата: 04.03.2024 12:30

Фото без опису🔸Управлінням зв’язків з громадськістю Збройних Сил України підготовлено оновлені (https://www.mil.gov.ua/.../rekomendacii_dlia_ZMI_new24.pdf) «Рекомендації журналістам щодо організації роботи на військових об’єктах та в районах бойових дій в умовах воєнного стану».

▪️Зокрема вони містять відповіді та роз’яснення щодо наступних питань:

➖порядок отримання прескарти Збройних Сил України та як правильно подати документи

➖правила роботи на об’єктах Сил оборони України

➖що заборонено розголошувати

➖правила фото-та відеозйомки у воєнний час, поради щодо особистої безпеки

➖приклади типових запитів щодо здійснення професійної діяльності

🔸Корисну інформацію можна знайти в «Рекомендаціях журналістам щодо організації роботи на військових об’єктах та в районах бойових дій в умовах воєнного стану» за посиланням:

✔️ https://www.mil.gov.ua/.../rekomendacii_dlia_ZMI_new24.pdf

*рекомендації розроблені відповідно до вимог чинного українського та міжнародного законодавства та з урахування накопиченого досвіду під час відсічі збройної агресії російської федерації.

📸Служба зв'язків з громадськістью Сумського ОТЦК та СП

*рекомендуємо ознайомитись ВСІМ громадянам та взяти до уваги