Увага Увага Увага

Дата: 05.03.2024 08:53

Фото без описуОголошуємо онлайн - фотоконкурс "Жінка в об'єктиві".🙂💐💃📸

☝🏻🤓Всі умови прописані в Положенні (додається) .🤓☝🏻

❤️🫶🏻Чекаємо ваші фото та опис до фото🫶🏻❤️

☝️🙂Положення про онлайн - фотоконкурс

☝🏻Загальні положення☝🏻

☝🏻 1.1 Конкурс фотографій «Жінка в об’єктиві» проводиться з метою підвищення рівня обізнаності з питань гендерної рівності серед громадськості Новослобідської сільської ради.

☝🏻1.2 Участь у конкурсі не обмежується віком авторів, професійною приналежністю, місцем проживання чи статтю.

☝🏻 1.3 Мета конкурсу – акцентувати увагу громадськості на ролі жінки у суспільстві, привернути увагу до гендерних проблем, активізувати жінок до участі у державотворчих та суспільних процесах.

☝🏻1.4 Організатори конкурсу: відділ освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради.

☝🏻 1.5 Початок проведення конкурсу 4 березеня 2024 року. Кінцевий термін подання фотографій та Анкет учасників: 8 березня 2024 року. Оголошення результатів конкурсу: 11 березня 2024 року.

Тематичні категорії.

☝🏻🤓Фотороботи повинні відповідати наступним тематичним категоріям:

«Жінка і робота»;❤️

«Жінка і родина»;❤️

«Жінка і влада»;❤️

«Жінка і суспільство»;❤️

«Жіноча душа»;❤️

«Жіноча усмішка»;❤️

«Сучасна ділова жінка».❤️

Умови участі.

☝🏻 3.1 Учасниками конкурсу можуть бути громадяни України чи інших держав.

☝🏻 3.2 Участь у конкурсі безоплатна.

☝🏻 3.3 Фотороботи повинні відповідати тематичним категоріям (п. 2) та бути виконані протягом 2022 - 2024 років.

☝🏻 3.4 Фотоколажі на конкурс не приймаються.

☝🏻 3.5 Учасники конкурсу зобов’язані надіслати у зазначені в Положенні терміни заповнену анкету (Додаток № 1) та фотознімки, що відповідають тематиці конкурсу (п. 2) та технічним вимогам (п. 4).

☝🏻 3.6. Анкета може містити дані тільки про одну особу.

☝🏻 3.7 Кожен учасник може надати не більше трьох фотографічних робіт на кожну тематичну категорію (п. 2).

Технічні вимоги.

☝🏻 4.1 Конкурсні роботи потрібно надавати в електронному вигляді.

☝🏻 4.2 До фотознімку потрібно надати таку інформацію:

- Назва фотороботи.

- Тематика конкурсу.

- П.І.П. учасника конкурсу.

- Опис фотороботи: дата виконання та місце.

☝🏻4.3 Фотографія може бути як у кольоровому, так і у чорно-білому виконанні.

☝🏻4.4 Фотороботи повинні бути чіткими, власними, з дотриманням Закону України «Про академічну доброчесність»

☝🏻 4.5 Електронний варіант фото потрібно надіслати за адресою kyltura_sloboda@ukr.net, в темі повідомлення прописати «На фотоконкурс».

Процедура проведення конкурсу та оцінювання робіт

☝🏻5.1 Роботи з моменту надходження на конкурс розміщуватимуться на офіційній сторінці фейсбуку «Культура та традиції Новослобідської громади» (https://www.facebook.com/groups/988226515094264).

☝🏻5.2 Переможці отримають Дипломи першого, другого та третього ступенів та цінні подарунки, приз глядацьких симпатій від Інтернет-ресурсу.

☝🏻5.3. Розміщення кращих фоторобіт на сайті Новослобідської громади.

☝🏻5.4. Оцінка конкурсних фоторобіт буде проводитися журі, членів якого обирають та запрошують Організатори.

☝🏻5.5. Журі визначить переможців та оголосить результати конкурсу 11 березня 2024 року.

Інші вимоги.

☝🏻6.1. Учасник конкурсу має бути автором роботи.

☝🏻6.2. Останній термін прийому робіт на конкурс – 8 березня 2024 року включно. Роботи, що надійдуть Організатору після цієї дати, до розгляду журі передані не будуть.

☝🏻6.3. Положення про конкурс «Жінка в об’єктиві», основні вимоги щодо участі у конкурсі, анкету учасника конкурсу, інформацію про хід конкурсу можна знайти на офіційній сторінці фейсбук «Культура та традиції Новослобідської сільської ради»

(https://www.facebook.com/groups/988226515094264).

☝🏻6.4. На конкурс не приймаються фотографії, сюжет яких пропагує вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління, насилля, а також фотографії непристойного змісту.

☝🏻6.5. До фотографії можна додавати коментар автора (проза, вірш тощо).

☝🏻6.6. Беручи участь у конкурсі, автори автоматично дають згоду на обробку, наданих даних, безоплатне використання будь-коли їх фоторобіт у рекламних матеріалах, на веб-сайтах, чи на сайтах організаторів. Авторські права зберігаються за учасниками конкурсу - будь-яка публікація матеріалів проводиться з обов’язковим зазначенням автора роботи. Але автор роботи втрачає право на отримання матеріальної чи будь-якої іншої користі від подальшого використання його робіт.

☝🏻6.7. Всю відповідальність за надання помилкової інформації з Авторських Прав і Прав Власності на надану роботу (роботи) несе особа, яка надала роботу (роботи).

☝🏻6.8. Оргкомітет конкурсу залишає за собою право розгляду або відхилення кожної з фоторобіт, наданих на фотоконкурс, виходячи з попередньої художньої та творчої оцінки без пояснення й уточнення причин автору.

Інформаційне забезпечення.

☝🏻7.1. Хід проведення конкурсу буде висвітлюватися на офіційних сторінках фейсбук «Культура та традиції Новослобідської громади»

(https://www.facebook.com/groups/988226515094264),

«Новослобідська громада»

https://www.facebook.com/groups/590727811428728 .

«Новослобідська сільська рада »

☝🏻7.2. Результати конкурсу, презентація фотовиставки та оголошення переможців відбудеться у приміщенні КЗ «Новослобідський сільський будинок культури».

Координатор конкурсу – головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Примак К.М.

☝🏻7.3 Конкурсні роботи разом із заповненими анкетами учасників в електронному вигляді надсилати на електронну пошту організаторів з обов’язковою поміткою «Фотоконкурс», назвами тематичної категорії та автора фотороботи у темі листа (Фотоконкурс, «Назва», автор).

🫶🏻❤️Запрошуємо вас до участі 🫶🏻❤️

#жінка_в_об'єктиві_Новослобідська_ТГ💙💛