GENIUS Olimpiad Ukraine

Дата: 12.03.2024 10:14

Фото без опису🍃GENIUS Olimpiad Ukraine - перша у світі ліцензійна Олімпіада Геніїв - найбільший конкурс проектів екологічного спрямування у світі для школярів 8-11 класів.

✅Вже не перший рік до олімпіади долучаються діти із закладів освіти нашої Новослобідської громади.

✅У 2024 було подано 840 проєктів, на які пішло 190 годин онлайн-захистів. За результатами учасники здобули 79 золотих,157 срібних, 154 бронзові медалі та 229 почесних відзнак. З нетерпінням усі ми чекали на оголошення результатів. Роботи були орієнтовані на поглиблення обізнаності суспільства щодо глобальних екологічних проблем, можливостей їх розв’язання, а також на заохочення громадськості до активної діяльності в цьому напрямку.

Не дивлячись на те, що територія нашої Новослобідської громади знаходиться під постійними обстрілами, діти показали достойний результат: здобули

‼️три почесні відзнаки‼️ у номінації «Креативне письмо»:

🔷Купченко Наталія, учениця Новослобідського ліцею, наставник Мілько М.В.;

🔷Цибульняк Павло, учень Юр’ївської гімназії, наставник Скворцова С.В.;

🔷Нечаєв Ігор, учень Князівської гімназії, наставник Овсянко О.М.

✅У номінації "Наука" Черненко Катерина і Тверітінова Дар'я (наставник Сахненко

О.П.) здобули дипломи учасників.

🌺🌸🏵️Від усієї душі вітаємо наших надзвичайних дітей, а також їхніх неперевершених наставників з такою перемогою! Пишаємося вами!💐💐💐 І нехай наші діти цього року не отримали екоквиток для поїздки до США, проте це величезний крок до втілення мрії в життя. Впевнені, що наступного року це обов'язково вдасться! А сьогодні усі вітання для вас!🫶💙💛