Виробництво окопних свічок продовжують працівники культури Новослобідської сільської ради!

Дата: 12.03.2024 10:19

Фото без опису🇺🇦🕯️Окопні свічки - це реальна допомога та вирішення ряду питань нашим військовим у холодний період року у вогких окопах, бліндажах, тощо. Українські воїни зігріваються за допомогою окопних свічок.🔥Не завжди вони мають буржуйку та сухі дрова, а от окопна свічка вміщується у велику кишеню і на її полум’ї можна закип’ятити воду або, навіть приготувати їжу. Таке «міні-вогнище» не може відсиріти, бо папір просякнутий парафіном, миттєво розгорається і добре палає за будь-яких умов, згорнутий равликом картон перетворюється на гніт.

💙💛Працівники культури Новослобідської сільської ради постійно долучаються до залиття окопних свічок, щоб нашим хлопцям і дівчатам було тепло та світло в окопах.

🇺🇦💕Дякуємо всім небайдужим , хто робить все можливе для наближення ПЕРЕМОГИ!!!💙💛

Дякуємо ЗАХИСНИКАМ та ЗАХИСНИЦЯМ за наші життя, за можливість працювати.🫶🫶🫶

Приєднуйтесь! Разом ми велика сила!👊🙌🇺🇦💙💛