Ситуація на прикордонні станом на 21:00 11.03.2024

Дата: 11.03.2024 21:43

Сьогодні, 11.03.2024, знову по нашій області 12 разів лунала повітряна тривога, а по прикордонних селах нашої громада було зафіксовано обстріл зі ствольної артилерії (27 вибухів).

Дякувати обійшлося без жертв, але є пошкодження приватних будинків, ліній електропередач. Після обстрілів було загорання сухої трави.

Протягом дня росіяни 39 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 265 вибухів. Обстрілів зазнали Юнаківська, Білопільська, Миропільська, Краснопільська, Великописарівська, Тростянецька, Новослобідська, Шалигинська, Есманьська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська громади.

Миропільська громада: здійснено мінометні обстріли (16 вибухів) та обстріл РСЗВ (10 вибухів).

Юнаківська громада: ворог бив з РСЗВ (4 вибухи), мінометів (46 вибухів), артилерії (10 вибухів). Крім того, відбулося скидання ВОГ з БПЛА (2 вибухи).

Есманьська громада: зафіксовано мінометні обстріли (22 вибухів).

Середино-Будська громада: відбулися скидання кулькових осколочних авіаційних бомб ШОАБ (2 вибухи), обстріл з міномету (6 вибухів).

Білопільська громада: здійснено пуски 6-х ракет НАР з гелікоптеру (6 вибухів), обстріли зі ствольної артилерії (20 вибухів), мінометів (24 вибухи) та атаку FPV-дроном.

Краснопільська громада: росіяни вдарили з артилерії (10 вибухів), авіації – ракети НАР (4 вибухи), мінометів (11 вибухів).

Новослобідська громада: зафіксовано обстріл зі ствольної артилерії (27 вибухів).

Шалигинська громада: був обстріл зі ствольної артилерії (6 вибухів).

Великописарівська громада: ворог бив зі обстріл зі ствольної артилерії (28 вибухів).

Тростянецька громада: здійснено ракетний обстріл.

Зноб-Новгородська громада: зафіксовано 8 вибухів з артилерії.

За інформаціею сумської обласної військовї адміністрації: https://www.facebook.com

Важко, але тримаймося!

Бережіть себе та своїх близьких.