"ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ"

Дата: 15.03.2024 08:08

Фото без опису✅12 березня було підведено підсумки територіального етапу обласної заочної виставки декоративно – ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».

✅У територіальному етапі обласної заочної виставки декоративно – ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» взяли участь 17 здобувачів освіти ЗЗСО та вихованців ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, які представили 30 робіт.

✅Згідно з Умовами проведення територіального етапу виставки на розгляд членів журі було представлено роботи учасників у двох вікових категоріях: І – діти 7 – 13 років та ІІ – 14 – 18 років у номінаціях: іграшка, паперопластика, художня обробка деревини, інша техніка виконання, витинання, батік, квілінг, плетіння гачком тощо.

✅ При оцінюванні робіт враховувались відповідність народним традиціям, оригінальність і самобутність виконавської майстерності, відповідність вимогам дизайну. Творчі роботи учасників характеризуються оригінальністю задуму, виразністю, глибокою емоційністю, індивідуальністю творчого почерку.

✅На підставі висновків членів журі територіального етапу обласної заочної виставки декоративно – ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» за набраною сумою балів переможців визначено. Щиро вітаємо💐💐💐💐💐:

🔷У номінації «Іграшка», у І віковій категорії – діти 7 – 13 років:

🥇з І місцем – Шаповалову Вікторію, роботи «Корівка» і «Ведмежа», ученицю Князівської гімназії Новослобідської сільської ради, вчитель Овсянко О.М.

🔷У номінації «Паперопластика», у І віковій категорії – діти 7 – 13 років:

🥈з ІІ місцем – Єрмакову Поліну, робота «Журавлик», вихованку гуртка «Чарівний пензлик» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Скворцова С.В.

🔷У номінації «Художня обробка деревини», у І віковій категорії – діти 7-13 років:

🥈з ІІ місцем – Гудова Артема, робота «Єнот», вихованця гуртка «Художня обробка деревини» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Банний В.М.;

🥉з ІІІ місцем – Поділька Романа, робота «Писанка», вихованця гуртка «Художня обробка деревини» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Банний В.М.

🔷У номінації «Художня обробка деревини», у ІІ віковій категорії – 14 – 18 років:

🥇🥇🥇з І місцем – Перфільєву Марію, робота «Писанка»; Костиріну Валерію, робота «Декоративна таріль»; Гудімова Максима, робота «Декоративна таріль», вихованців гуртка «Художня обробка деревини» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Черняков М.О.

🔷У номінації «Інша техніка виконання», у І віковій категорії – діти 7 - 13 років:

🥇🥇з І місцем – Сметаніну Вероніку, робота «Троянди»; вихованку гуртка «Креативне рукоділля» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Грідіна Т.Л.;

Тверітінову Альону, робота «Подарунок учителю», вихованку гуртка «Чарівний пензлик» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Мазіна О.В.;

🥈з ІІ місцем – Приходько Марію, робота «Квіти для мами», вихованку гуртка «Чарівний пензлик» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Скворцова С.В.

🔷У номінації «Квілінг», у І віковій категорії – діти 7 - 13 років:

🥉з ІІІ місцем – Ярошенко Алісу, робота «Метелик», ученицю Князівської гімназії Новослобідської сільської ради, вчитель Редковець Н.П.

🔷У номінації «Плетіння гачком», у І віковій категорії – діти 7 - 13 років:

🥇🥇з І місцем – Зюзько Марію, робота «Манішка», ученицю Новослобідського ліцею Новослобідської сільської ради, вчитель Зюзько О.О.;

Приходько Марію, роботи «Шкарпетки» та «Килимок», вихованку гуртка «Чарівний пензлик» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Скворцова С.В.;

🥈з ІІ місцем – Зюзько Марію, робота «Підставка під горнятко», вихованку гуртка «Художня обробка деревини» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Черняков М.О.;

🥉з ІІІ місцем – Неспанова Андрія, робота «Килимок на стілець», учня Князівської гімназії Новослобідської сільської ради, вчитель Шаматріна Л.П.

🔷У номінації «Батік», у ІІ віковій категорії – 14-18 років:

🥈з ІІ місцем – Костиріну Валерію, робота «Футболка», ученицю Новослобідського ліцею Новослобідської сільської ради, вчитель Чернякова Л.О.

✅ На обласну заочну виставку декоративно – ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» будуть направлені роботи учасників: у номінації «Іграшка»: у І віковій категорії – від 7 до 13 років: Шаповалової Вікторії «Корівка» і «Ведмежа»; у номінації «Художня обробка деревини»: у ІІ віковій категорії – 14 - 18 років: Гудімова Максима «Декоративна таріль», Костиріної Валерії «Декоративна таріль», Перфільєвої Марії «Писанка»; у номінації «Плетіння гачком»: у І віковій категорії – від 7 до 13 років: Зюзько Марії «Манішка», Приходько Марії «Килимок» і «Шкарпетки»; у номінації «Інші техніки виконання»: у І віковій категорії – від 7 до 13 років: Сметаніної Вероніки «Троянди», Тверітінової Альони «Подарунок вчителю» .

Дякуємо всім учасникам за участь. Щиро бажаємо учасникам перемоги на наступному етапі! Усі роботи неперевершено гарні, справжні шедеври! Погляньте самі!))))🫶💙💛💙💛