Ситуація на прикордонні станом на 21.00 20.03.2024

Дата: 20.03.2024 22:09

Протягом дня росіяни здійснили 56 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 390 вибухів. Обстрілів зазнали Миколаївська, Хотінська, Юнаківська, Білопільська, Миропільська, Краснопільська, Великописарівська, Шалигинська, Есманьська, Дружбівська, Свеська, Середино-Будська громади.

Великописарівська громада: здійснено обстріл з РСЗВ (84 вибухи), артилерії (71 вибух), мінометів (24 вибухи), обстріл з гелікоптера НАР (17 вибухів), здійснено скид з літаків тактичної авіації КАБ (7вибухів).

Юнаківська громада: ворог бив з мінометів (15 вибухів). В результаті обстрілу отримала поранення одна людина.

Білопільська громада: зафіксовано обстріли з артилерії (37 вибухів), мінометів (12 вибухів), гранатомету СПГ-9 (22 вибухи). Внаслідок артобстрілу отримала поранення людина. Також відбулася атака дронів-камікадзе типу «FPV» (2 вибухи).

Краснопільська громада: здійснено обстріли з артилерії (24 вибухів), мінометів (13 вибухів).

Миропільська громада: росіяни вдарили з РСЗВ (24 вибухи).

Дружбівська громада: 6 мін скинув ворог на територію громади.

Свеська громада: були мінометні обстріли (4 вибухи).

Середино-Будська громада: здійснено мінометні обстріли (5 вибухів) та атаку дрона-камікадзе типу «FPV» (1 вибух) та авіаційний удар – скид з літаків тактичної авіації РБК-500 ШОАБ (2 вибухи).

Шалигинська громада: зафіксовано артилерійський обстріл (7 вибухів).

Миколаївська громада: здійснено авіаудари з літаків тактичної авіації КАБ (4 вибухи).

Есманьська громада: росіяни вдарили з мінометів (5 вибухів).

Хотінська громада: два ворожих дрона типу FPV здійснили атаку (2 вибухи).

За інформаціею сумської обласної військовї адміністрації: https://www.facebook.com