ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ ГРОМАДИ!!!

Дата: 21.03.2024 08:41

Фото без опису📢🧯Перші теплі весняні дні вже принесли масове спалювання населенням сухої трави, листя, очеретів, що наносить величезну шкоду довкіллю.

Та чи не найбільше турбує те, що такі стихійні весняні підпали можуть призвести до виникнення й лісових пожеж, адже у вітряну погоду вогонь дуже швидко стає неконтрольованим і враз може переміститися з полів, пасовищ, очеретів, господарських угідь до лісових насаджень. І тоді невинне багаття дуже швидко може перетворитися у справжнє стихійне лихо.

📌Однією із основних загроз, що впливає на національну безпеку в державі, є масштабні та довготривалі пожежі у екосистемах, а військова агресія з боку російської федерації лише сприяє розвитку цієї негативної тенденції. Так, внаслідок застосування бойових засобів ураження загроза виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з масштабними пожежами в екосистемах зростає у рази.

❗Новослобідська сільська рада ще раз нагадує, що спалювати суху рослинність заборонено відповідно до чинного законодавства.