"КВІТКА БУТТЯ"

Дата: 21.03.2024 08:41

Фото без опису🌿З метою формування основ екологічної культури та мислення, збагачення знань дітей про рослинний світ 20 березня було проведено територіальний етап Міжнародного конкурсу еколого – валеологічної спрямованості «Квітка буття».

✅У територіальному етапі Міжнародного конкурсу еколого – валеологічної спрямованості «Квітка буття» взяли участь 3 здобувачів освіти Князівської гімназії та ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, які представили 4 роботи.

✅Згідно з Умовами проведення територіального етапу у конкурсі взяли участь учні І – IV класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти відповідного віку у номінації «Екологічна сумка з мотивами природних об’єктів». Надані на конкурс роботи виконані індивідуально, мають «візитну картку», до кожної роботи додано заяву про згоду батьків чи законного опікуна на обробку персональних даних дитини. Творчі роботи учасників характеризуються оригінальністю задуму, виразністю, глибокою емоційністю, індивідуальністю творчого почерку.

✅ На підставі висновків членів журі територіального етапу Міжнародного конкурсу еколого – валеологічної спрямованості «Квітка буття» за набраною сумою балів переможців визначено. Щиро вітаємо💐💐💐💐💐:

У номінації «Екологічна сумка з мотивами природних об’єктів»:

з І місцем🥇 – Сметаніна Артема, робота «Сумка», вихованця гуртка «Креативне рукоділля» ЦДЮТ Новослобідської сільської ради, керівник гуртка Грідіна Т.Л.»;

з ІІ місцем 🥈 – Ярошенко Алісу, робота «Зайчик», ученицю Князівської гімназії Новослобідської сільської ради, вчитель Редковець Н.П.;

з ІІІ місцем 🥉🥉– Базарну Юлію, робота «Сумочка» та Ярошенко Алісу, робота «Мішечок», учениць Князівської гімназії Новослобідської сільської ради, вчитель Редковець Н.П.

✅На обласний етап Міжнародного конкурсу еколого – валеологічної срямованості «Квітка буття» у номінації «Екологічна сумка з мотивами природних об’єктів» буде надіслано роботу «Сумка» Сметаніна Артема. Бажаємо Артему перемоги на наступному етапі конкурсу!🌿☘️🌺💙💛