😊💐🇺🇦19 березня 2024 року Ліна Костенко відзначає свій 94-й день народження.

Дата: 21.03.2024 12:57

Фото без опису☝️Це ЖІНКА-ГЕРОЙ, котра принципово відмовилася від Премії Золотий Письменник України та звання Героя України, мотивуючи, що ці нагороди «як політична біжутерія їй не потрібні», адже у неї головне – Ім’я. Одна із найвпливовіших жінок давньої та сучасної України, яка стала незаперечним моральним авторитетом для українців. Вона ніколи влади не боялася. Пише, що хоче і говорить, що думає.

Вона не любить, коли з неї роблять «ідола», звеличують чи обсипають пишними епітетами.

🇺🇦 Початок широкомасштабної війни Ліна Костенко зустріла в Києві. у знаменитому 13-поверховому будинку на Олеся Гончара, 52, який ще називають «письменницьким».

☝️Влітку 2022 року посол Франції в Україні Етьєн де Понсен нагородив Ліну Костенко орденом Почесного легіону в Києві. Тоді вона присвятила цю нагороду всім українським воїнам зі словами: «Вони — наш найпотужніший легіон».

💙💛 «А ви думали, що Україна так просто. Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни".💛💙

☝️ По закладам освіти Новослобідської сільської ради пройшли виховні та тематичні заходи до Дня народження великої, української письменниці Л.Костенко: "Я вибирала долю собі сама", "Життя і творчість Л. Костенко - то історія України", "Весна у римах Л. Костенко", "Л.Костенко - окраса українського народу ", "Кожен фініш - це по суті старт".