Ситуація на прикордонні станом на 21:00 21.03.2024

Дата: 21.03.2024 22:03

Протягом дня росіяни здійснили 51 обстріл прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 273 вибухи. Обстрілів зазнали Миколаївська, Хотінська, Білопільська, Ворожбянська, Миропільська, Великописарівська, Шалигинська, Есманьська, Дружбівська, Свеська, Середино-Будська громади.

Хотінська громада: ворог бив зі ствольної артилерії (10 вибухів), міномету (2 вибухи) та вдарив дроном-камікадзе типу «FPV» (1 вибух).

Великописарівська громада: здійснено обстріли з міномету (55 вибухів), артилерії (6 вибухів), АГС (19 вибухів), скидання з БпЛА вибухового пристрою (1 вибух), авіуадар пусків КАБ з літаків тактичної авіації (5 вибухів).

Середино-Будська громада: зафіксовано артилерійські обстріли (9 вибухів) та мінометний обстріл (2 вибухи), нанесений удар дроном-камікадзе типу «FPV» (1 вибух).

Миропільська громада: був артилерійський обстріл (7 вибухів).

Білопільська громада: зафіксовано обстріли з гранатометів СПГ та АГС (20 вибухів), гранатомету РПГ-7В (8 вибухів), ствольної артилерії (48 вибухів), РСЗВ (20 вибухів), танку (10 вибухів), мінометів (9 вибухів), удар дроном – камікадзе типу «FPV» (7 вибухів).

Миколаївська громада: здійснено пуск авіаційних бомб типу «КАБ» з літаків тактичної авіації (2 вибухи).

Шалигинська громада: були обстріли зі ствольної артилерії (17 вибухів).

Ворожбянська громада: здійснено авіуадар пусків КАБ з літаків тактичної авіації (1 вибух).

Свеська громада: зафіксовано пуск ракет НАР з гелікоптера (5 вибухів).

Есманьська громада: відбувся авіаційний обстріл з літака - пуски ракет типу «НАР» (5 вибухів) та мінометні обстріли (2 вибухи).

Дружбівська громада: ворогом нанесено удар БпЛА типу «Ланцет» (1 вибух).

За інформаціею сумської обласної військовї адміністрації: https://www.facebook.com