Звільнені з полону українці отримають повний цикл реінтеграції та реабілітації за західними протоколами.

Дата: 22.03.2024 11:26

Фото без опису

Про це повідомила (https://www.mil.gov.ua/news/2024/03/20/zvilneni-z-polonu-ukrainczi-prohoditimut-vidnovlennya-za-zahidnimi-metodikami/) заступниця міністра оборони Наталія Калмикова: «Військовослужбовці отримають медичну та психологічну допомогу, пройдуть курси відновлення та реінтеграційні заходи».

Вона також заявила, що Міністерство оборони України завершує створення центру з реінтеграції та реабілітації та розробку механізмів реінтеграції для всіх Сил оборони України.

📸Служба зв'язків з громадськістью Сумського ОТЦК та СП