Маскувальних сіток багато не буває!

Дата: 22.03.2024 13:37

Фото без опису✅Маскувальні сітки від початку повномасштабного вторгнення потрібні завжди, увесь час. І це не залежить від пори року. Потреба не зменшується, змінюються тільки кольори на сітках.

🤝Висловлюємо щиру подяку ТОВ «Агріпорт – Норд» за матеріальну допомогу, яку ви надали у розмірі 10000 гривень для придбання основ для плетіння маскувальних сіток. Така допомога від ТОВ «Агріпорт – Норд» вселяє надію в силу добра, віру в те, що у нас разом все вийде, у нас разом: у бізнеса і простих українців, - є прекрасне майбутнє, бо безкорисність і вміння ставати поруч, коли важко, то є ті людські якості, які не продаються.

🫶Віримо, що всі ці добрі вчинки обов’язково повернуться сторицею керівництву компанії, яке приймає рішення допомагати - фактично блискавично, без паперової тяганини!

✊Завдяки такій допомозі ми зможемо сплести і відправити маскувальні сітки, які рятують життя наших Захисників, у найгарячіші точки.

☝️ Основи для плетіння маскувальних сіток вже придбані. Вартість їх склала 12358 гривень. 2358 гривень було додано з коштів, які донатять небайдужі українці.

🤝🇺🇦Щиро дякуємо ТОВ «Агріпорт – Норд»! 🤝🇺🇦Щиро дякуємо всім небайдужим!

💙💛Крокуємо до перемоги разом! Слава Україні!💙💛🇺🇦