ЗМІЦНЕННЯ ПАРТНЕРСТВА: ЗУСТРІЧ В НОВОСЛОБІДСЬКІЙ ГРОМАДІ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ

Дата: 04.04.2024 08:12

У Новослобідській громаді відбулася зустріч представників влади та науковців Сумського державного університету, з якими ведеться співробітництво у межах проекту з розвитку деокупованих громад.

У цьому відео пропонуємо інформацію про захід, а також розмову з Ольгою Гаркавенко, головою Новослобідської громади.

Один з головних результатів заходу – формування робочих груп, що будуть розробляти складові стратегії розвитку Новослобідської громади у частині економіки, безпеки, соціальної сфери, місцевого самоврядування, соціокультурного розвитку та молодіжної політики.

Проект реалізується за підтримки ІСАР «Єднання».