Перепризначення виплат для ВПО

Дата: 08.04.2024 08:20

Фото без опису

📍 Державна соціальна підтримка для переселенців спрямована на допомогу найбільш вразливим категоріям ВПО у налагодженні їхнього життя у нових громадах, включаючи забезпечення житлом та працевлаштування. Перш за все, ця фінансова допомога надається особам з низьким рівнем доходу, які доглядають дітей до 18 років, осіб з інвалідністю або важко хворих.

📝 Деякі переселенці можуть отримати виплати, за умови подання нової заяви для того, щоб призначення допомоги відбувалося з урахуванням складу сімʼї та доходів родини ВПО. Разом з тим, до середньомісячного сукупного доходу осіб з числа військовослужбовців не враховуються кошти та інші виплати, отримані під час заходів з національної безпеки і оборони.

✅ Якщо ви не встигли подати заяву на перепризначення виплат, це можна зробити до 30 квітня, звернувшись до найближчого органу соціального захисту або ЦНАПу.

👉 Нагадуємо, що допомога на проживання для ВПО може надаватися протягом ще 6 місяців, якщо середній дохід на одну особу в такій родині складає менше ніж 9 444 грн.

#соціальнапідтримка #ВПО #державнадопомога #виплати