Дата: 10.04.2024 09:14

Фото без опису💼 Роботодавці, які працевлаштовують вимушених переселенців, мають можливість отримати державну компенсацію витрат на оплату праці. Для цього їм необхідно звернутися із заявою до центру зайнятості протягом двох місяців з моменту працевлаштування ВПО.

✅ Компенсація здійснюватиметься у розмірі фактичних витрат на оплату праці таких осіб, але не може перевищувати дві мінімальні заробітні плати. Така виплата включає в себе основну та додаткову заробітну плату, суму сплаченого єдиного внеску і може бути виплачена одноразово.

Цей механізм є ефективним інструментом підтримки та стимулювання роботодавців у процесі трудової інтеграції вимушених переселенців, що сприятиме їхній швидкій адаптації. Детальніше про це ⬇️

#ВПО #переселенці #працевлаштування #компенсація #соціальнапідтримка