Дата: 10.04.2024 14:08

Фото без опису🔔Стартує конкурс на надання бізнес-грантів у межах проєкту «Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей»

Хто може отримати грант у розмірі до 400 тисяч гривень на власну справу?

✔️ Учасники бойових дій;

✔️ Особи з інвалідністю внаслідок війни;

✔️ Члени сімей ветеранів/ветеранок війни (під членами сім’ї маються на увазі: дружина, чоловік або дитина учасника/учасниці бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни).

❗️Учасники конкурсу мають проживати чи вести бізнес у 7 регіонах України: Миколаїв, Вінниця, Запоріжжя, Львів, Нікополь, Полтава, Суми.

Заповнити форму для участі можна за посиланням: https://forms.gle/PgH6FYKrhMFmaa7DA

❗️Дедлайн прийому заявок - 26 квітня 2024 року включно (до 23:59 26.04.2024)

Після оформлення заявки на участь у конкурсі учасникам та учасницям, які відповідають умовам конкурсу, надсилається аплікаційний пакет документів для заповнення, а саме:

● шаблон бізнес-плану з пояснювальними коментарями;

● таблиці для розрахунків;

● інструкція з поясненнями щодо здійснення закупівель у межах конкурсу.

🧐 Якщо вам потрібна консультація щодо конкурсу, Ви можете звертатися за електронною адресою: veteranproject@dvv-international.org.ua

Детальні умови на сайті DVV International Ukraine 👉 https://www.dvv-international.org.ua/.../ogolosheno...

📌 Проєкт «Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей» реалізується DVV International в Україні за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

У Миколаївській області проєкт реалізовується ГО Центр навчання і освіти дорослих "Південь" у партнерстві з КУ ММР Агенція розвитку Миколаєва.